Show BizTop Lajmi

Fifi i shkruan letër vetes: A ke menduar ndonjëherë që nuk është e domosdoshme t’u pëlqesh të gjithëve, që jo të gjithë do të respektojnë?

Filloreta Raçi-Fifi, gjatë këtyre ditëve ka qenë një nga banoret më të komentuara brenda shtëpisë.

E gjitha pas një debati që u bë të martën, në të cilin ishte e përfshirë së bashku me opinionisten Balina Bodinaku.

Kjo e fundit e akuzoi artisten shqiptare se po ndërhyn për të marrë vëmendje me pretekstin se i ka humbur gjithë vëmendja.

ëmendje me pretekstin se i ka humbur gjithë vëmendja.

Fifi (Foto: Instagram)

Pas kësaj zënke, Fifi kërkoi që të largohej nga shtëpia e BBV dhe në atë çast humbi vetëdijen duke rënë në tokë.

Ngjarja e ndodhur shkaktoi reagime të shumta, disa prej të cilëve e përkrahën këngëtaren e kishte edhe shumë të tjerë që nuk u pajtuan me të.

Sidoqoftë, ajo këtë periudhë po qëndron vetëm për të reflektuar mbi sjellën e veprimet e saj, gjersa mbrëmë i dedikoi edhe një letër.

Në shkrimin dedikuar vetes, 27-vjeçarja la shumë pikëpyetje në ato që duhej t’i zbatonte.

Fifi (Foto: Instagram)

Më poshtë ua sjellim të plotë letrën e Fifit (pa ndërhyrje):

“E dashur Fifi

Uroj të të gjej mirë kjo letër.

Kam diçka shumë të rëndësishme me të thanë.

Shfaq më shumë
//chooxaur.com/4/3473483