Vlerta neto e pasurisë së djalit të porsalindur të Rihannas është mbi një miliard euro – lë pas fëmijët e Kylie Jenner në listën e fëmijëve më të pasur të Hollywoodit

Rihanna dhe i dashuri i saj, ASAP Rocky, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë javën e kaluar, u raportua të enjten.

Dhe tani është vlerësuar se djali i tyre i paidentifikuar tashmë ka një vlerë neto prej 1.2 miliardë funtesh (mbi 1 miliardë eurosh), kur pasuria e nënës së tij 34-vjeçare kombinohet me 7.5 milionë funte (8.8 milionë euro) të babait të tij, 33-vjeçarit Rocky.

Viti ka nisur me një sërë bebesh në Hollywood, me Kylie Jenner, 24 vjeçare, (749 milionë funtesh apo 882 milionë eurosh) duke sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë me të dashurin Travis Scott, 31 vjeçar, (41.5 milionë funtesh apo 48 milionë eurosh) tre muaj më parë.

ASAP Rocky dhe Rihanna (Foto: Getty Images)

Ata gjithashtu ndajnë vajzën, Storm, katërvjeçare.

Sipas Buzz Bingo, Kim Kardashian (1.3 miliardë funtesh apo 1.5 miliardë eurosh) dhe tani ish-bashkëshorti Kanye West (1.3 miliardë funte apo 1.5 miliardë eurosh) zënë vendin e dytë me (2.6 miliardë funte apo 3 miliardë eurosh) mes tyre që ndahen mes North, tetëvjeçare, Saint, gjashtëvjeçar, Chicago, katërvjeçare dhe Psalm, trevjeçar.

Të dhënat u mblodhën nga prindërit e famshëm dhe vlera totale e tyre neto e vlerësuar në dollarë, u konvertuan në funte dhe më pas u ndanë në mënyrë të barabartë dhe u renditën mes numrit të fëmijëve për të përcaktuar vlerën neto për fëmijë.

Kylie dhe Travis (Foto: Film Magic)

Rihanna lindi djalin e saj më 13 maj, sipas një raportimi nga TMZ.

Ylli i “Savage x Fenty” dhe këngëtari i “D.M.B” nuk e kanë konfirmuar ardhjen e foshnjës akoma.

Go to TOP