Vetaksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, të përfshirë një veturë dhe një qen endacak

Një aksident ka ndodhur sot pasdite në autostradën “Ibrahim Rugova”, drejtimi Prizren.

Lidhur me rastin detaje ka dhënë policia.

Në aksidentin që kishte veç dëme materiale.

Kështu tha Arlinda Rexhepi, zëdhënëse e policisë.

Ajo bëri të ditur se në aksident ishin të përfshirë një veturë dhe qen endacak.

“Me datë 23.04.2024 rreth orës 16:30 në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, drejtimi Prizren, ka ndodhur një aksident trafiku ku të përfshirë kanë qenë një automjet dhe një kafshë (qen endacak). Si pasojë e aksidentit janë shkaktuar vetëm dëme materiale”, tha ajo.

Go to TOP