Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Vdekja e 25-vjeçares në Prishtinë, policia gjeti një pistoletë

Një pistoletë me një gëzhojë dhe dy fishekë, e ka gjetë dje policia kur është njoftuar për vdekjen e një vajze 25-vjeçare në Prishtinë.

Viktima është gjetur pa shenja jete në dhomë, teksa rastin në polici e ka bërë të ditur nëna e saj.

Sipas policisë në këtë rast ka elemente të vetëvrasjes.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prishtinë 29.06.2022-NN. Një femër kosovare, ka raportuar se në dhomë kishte gjetur pa shenja jete viktimen femër kosovare. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konfirmuar vdekja e viktimës. Si provë materiale është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me një gëzhojë dhe dy fishekë. Me Vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion.

Go to TOP