Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Rrahje për pronë në Prishtinë, arrestohen shtatë persona dhe të gjithë pësojnë lëndime trupore

Si pasojë e një mosmarrëveshje për pronë, e cila pritet të trashëgohet, shtatë meshkuj janë rrahur mes vete dje në Prishtinë.

Policia njofton se të gjithë kanë pësuar lëndime trupore.

Me vendim të prokurorit gjashtë të dyshuar janë dërguar në mbajtje ndërsa një është liruar.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prishtinë 29.06.2022-22:00. Janë arrestuar shtatë  të dyshuar meshkuj kosovar, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje rreth një prone që pritet të trashëgohet janë rrahur mes vete. Lëndime trupore kanë pësuar të gjithë të dyshuarit të cilët kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit gjashtë të dyshuar  dërgohen mbajtje ndërsa një lirohet në procedurë të rregullt.

Go to TOP