Kosova.info

Tre të lënduar në një aksident mes autobusit dhe një veture në fshatin Gllarevë

Tre persona kanë mbetur të lënduar, si pasojë e një aksidenti mes një veture dhe një autobusi në fshatin Gllarevë, në rrugën Prishtinë-Pejë.

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 19:15 në fshatin Gllarevë në rrugën Prishtinë-Pejë. Tre persona kanë pësuar lëndime të lehta”, ka thënë Gashi.

Sipas burimeve të Klankosova.tv autobusi i përfshirë në aksident ishte me tifozë që ishin duke ardhur në Prishtinë, për ndeshjen mes Pejës dhe Bashkimi në Superkupë.

Më të fundit

escort mersin - izmir escort