Sipas opinionistes shqiptare, ja kush e fiton Big Brother VIP 3

Opinionistja Neda Balluku ka zbuluar se kush mendon ajo që e fiton Big Brother VIP këtë vit. E pyetur nga fansat në Instagram, Neda u shpreh se është midis Jul Dedës dhe Romeo Veshajt.

“Kush e meriton ta fitojë Big-un, kush do ti ta fitojë dhe kush mendon se do e fitojë?”– ishte kjo pyetja e drejtuar për Nedën, teksa kjo e fundit u përgjigj: “BB mendoj se e meriton ta fitojë Jul Deda. Do doja ta fitonte Jul Deda ose Romeo Veshaj. Mendoja që mund ta fitonte Heidi, por nuk është në moment të mirë”.

Go to TOP