“Shumë katil jam kallxu”, Don Xhoni ‘thumbon’ kolegët

Në një javë, Don Xhoni ka grumbulluar 10 milionë shikime në Youtube. Ai publikoi këngën me titull “Katile”, me protagoniste Megi Pojanin, dhe duket se është pritur shumë mirë nga publiku.

“Shume KATIL jom kallxu me kto REKORDE”, ka shkruar reperi në Instastory.

Kujtojmë që pak ditë më parë, reperi reagoi ndaj akuzave se ka blerë klikime.

“Kjo puna FAKE ç’FAKE o debat i thellë, ata që nuk ta kanë pranu kurrë, ata s’kanë me pranu asnjëherë as nuk m’vyn me ma pranu najherë ajo shtresë. It’s easy, testi shumë i lehtë, dilni kqyrni rrugës që po ngohet, klubeve, tiktok, everyëhere…”, ka shkruar mes të tjerash ai.

Go to TOP