Sara publikon foto, Bardhi i bën komentin epik

Edhe pas daljes nga “BBVA” duket se raporti mes çiftit të krijuar në këtë format po vazhdon ashtu siç është më së miri.

Këtë e shohim edhe përmes rrjeteve sociale ku reperi po e shfaq dashurinë që ka kundrejt saj.

Në një ‘selfie’ të publikuar nga ish-banorja shihet sesi Bardhi e trajton atë.

Ai I ka lenë koment dy zemra dhe një emoji të princeshës ku ka bërë me dije se për të kjo qenka speciale.

bhjgh-1024x704.png
Go to TOP