Reagon Tuna Sejdi pas thashethemëve për një ribashkim me Cozman

Ditën e djeshme në rrjet bëri bujë lajmi se Tuna dhe Cozman ishin ribashkuar për një bashkëpunim muzikor, sigurisht pa e prekur pjesën personale. Lajmi u bë i ditur nga burime për “Prive”.

Së fundmi, Tuna ka reaguar me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një foto krahas së cilës ka shkruar me të qeshura “A kanë ujë ato burime?”.

Image

Këngëtarja nuk e ka mohuar as konfirmuar lajmin.

Image
Image
Image
Go to TOP