उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Pse i kishte refuzuar Kosova radarët që ia kishte ofruar Finlanda?

Rashit Qalaj, ish-drejtor i Policisë së Kosovës, ka thënë se “Kosova e kishte refuzuar” një donacion nga Finlanda për radarë blic të cilët montohen dhe në mënyrë të programuar fotografojnë çdo shkelje në komunikacion.

Sipas tij, “refuzimin e ka bërë Ministria e Infrastrukturës”, ka shtuar se kjo ka ndodhur “para 3 ose 3 viteve”.

“Kosova ka pasur ofertë për donacion falas nga Finlanda, për montimin e këtyre radarëve statikë që janë me blica, s’i kemi marrë”, ka thënë ai.

Ka shtuar se radarët e tillë nuk e njohin as një zyrtar, por në mënyrë automatike evidentojnë shkeljet e rregullave në komunikacion.

“A kemi blica najkund në Kosovë? Blici nuk e njeh as ministrin as politikanin”, ka thënë ai.

Deklarata e ish-drejtorit të Policisë vjen në një kohë kur në Skenderaj, të dielën janë plagosur dy policë.

Dyshimet e para janë se ngjarja ka rrjedhuar si rezultat i dheniës së një gjobe për Nuredin Lushtakun, ish-deputetin e Kuvendit të Kosovës.

Ai akuzohet për plagosje dhe rrjedhimisht gjendet në paraburgim 48 orësh. Lushtaku të gjitha akuzat i ka hedhur poshtë.

Madje, ka shtuar se “polici e ka plagosur kolegun e tij”, duke pretenduar se “të gjithë ishin në rrezik të vriteshin”.

Rasti është dënuar nga Ministria e Brendshme dhe prej Sindikatës së Policisë së Kosovës.

Pos problemit me personat potencialisht të rrezikshëm për t’u gjobitur, policia përballet edhe me procesin e kryerjes së punës.

Pasi ka mungesë të radarëve, e ka pranuar vetë ish-drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj.

Për më shumë ka thënë se “është marrë një vendim që policëve iu limiton numrin e dhënies së tiketave brenda ditës”.

“Të papranueshëm këtë vendim”, e ka cilësuar ai.

Ka pretenduar se policët e ri janë shumë më strikt, sipas tij “nuk e njohin askë”, duke thënë se “qytetarët ankohen ndaj tyre për shkak të rigorioziteti të tyre”.