Rajoni

Përplasje e ashpër mes deputetëve të VMRO-DPMNE-së dhe Arbër Ademit në Komisionin për Çështje Europiane

Gjatë seancës së ditës së sotme në Komisionin për Çështje Evropiane në Maqedoninë e Veriut ka ndodhur një incident mes kryesuesit të Komisionit për Çështje Evropiane, Arbër Ademi, dhe deputetëve të VMRO-DPMNE-së.

Në videon që ka publikuar deputeti i VMRO-DPMNE-së, Mile Lefkov, shihet se incidentit i ka parapri një debat i ashpër mes deputetëve të VMRO-DPMNE-së dhe Aleancës për Shqiptarët në njërën anë dhe kryesuesit të komisionit në anën tjetër.

Kjo ka ndodhur pas një debati të ashpër afër foltores mes kryesuesit të seancës dhe deputetëve të VMRO-DPMNE-së. /KlanMacedonia/

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort