Kosova.info

Pasi kënga e re arriti një tjetër sukses, Don Xhoni: Nuk kam koment

Sot, bashkëpunimi muzikor në mes Don Xhonit dhe Era Istrefit ka arritur mbi 5 milionë klikime në kanalin “Youtube”.
Lidhur me këtë sukses, ka reaguar vetë artisti, Don Xhoni, me anë të një postimi në Instagram.

“5 milionë, a është vera apo vjeshta?- Nuk kam koment”, shkroi ai.

Rikujtojmë që ky është bashkëpunimi i parë i dyshes.

escort mersin - izmir escort