Kosova.info

“Nëna rriti e vetme 6 fëmijë”, Qëndron Kastrati rrëfen historinë e jetës së tij

Ish-kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati, ka rrëfyer këtë herë në rubrikën “Prej zemrës” të emisionit “Kendiv” në T7. Ai ndau për publikun dy momentet më të lumtura dhe dy më të vështirat të jetës së tij.

Mes emocionesh, ai foli për vdekjen e babait dhe përkushtimin e nënës për të rritur e vetme gjashtë fëmijë. 

Rrëfimin e plotë e gjeni më poshtë.

https://fb.watch/h3tz7fKyL1/

Më të fundit

escort mersin - izmir escort