Mitrovicë: Të shtëna me armë zjarri, policia i gjen 91 gëzhoja

Një rast i të shtënave me armë zjarri ka ndodhur në fshatin Zjaq të Mitrovicës.

Kjo ngjarje është shkaktuar nga dy persona.

Policia në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar 91 copë gëzhoja.

Njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është liruar, ndërsa i dyshuari tjetër gjendet në arrati, rasti në procedurë hetimore”, njofton policia.

Go to TOP