Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Mc Kresha e jep idenë gjeniale se si ta zëvendësojnë shqiponjën Xhaka e Shaqiri nëse shënojnë ndaj Serbisë

Mc Kresha ishte i ftuari i sontëm në emisionin “Favoriti i Botërorit”.

Ai e dha edhe një ide gjeniale se si ta zëvendësojnë shqiponjën Xhaka e Shaqiri nëse shënojnë ndaj Serbisë.

“Ma mirë ish kanë nëse futbollistët shqiptarë të Zvicrës shënojnë ta heqin fanellën dhe përfundi ta kenë një shkrim: Visas for Kosovo”, deklaroi reperi i njohur kosovar.

Zvicra ia ndaloi festimin me shqiponjë futbollistëve të tyre në ndeshjen ndaj Serbisë, pasi ky gjest i bërë nga Xhaka e Shaqiri në Botërorin “Rusia 2018” kishte shkaktuar polemika të mëdha.

Go to TOP