Show Biz

Leonora Jakupi lanson albumin “Amël”

Këngëtarja njoftoi dje se vitin 2021 do ta përfundojë me një sukses jo edhe të vogël.

Leonora Jakupi tha se ka gati albumin e saj të ri të cilit i ka dedikuar mjaft kohë për ta publikuar.

Ndërsa, sot ajo lansoi albumin e titulluar “Amël” i cili përmban pesë këngë kushtuar dashurisë ashtu siç din t’i këndojë vetëm Leonora Jakupi.

A kaloi”, “Hajde nxima”, “Dashnia jeme”, “Amël” dhe “Centin e fundit”, janë projektet muzikore të këngëtares të finlizuara me videoklipe.

Theksojmë se, të gjitha projektet e Lenora Jakupit mund t’i dëgjoni në platformën YouTube.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort