Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Kështu uron Marina Vjollca të bijën në 1 vjetorin e lindjes së saj

Sot është një ditë e bekuar për çiftin e njohur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi.

Më 24 nëntor të vitit të shkuar, ata u bënë prindër për herë të parë.

Dyshja mirëpritën vajzën e tyre, Marget, e cila sot mbush 1 vjeç.

Fillimisht ishte Geti, ai që bëri një urim publikisht për të bijën duke shkruar: “Jeta e Babës, kur erdhe në jetë ti, unë u linda për së dyti.

Tani kur shoh buzëqeshjen tende engjëllore dhe sytë e tu të bukur plot jetë, mbështesin besimin tim, se jeta ia vlen të jetohet me të gjitha pengesat që vijnë e shkojnë gjatë rrugës. Babi do jetë gjithmonë këtu për ty bija ime!

Gëzuar ditëlindjen e paç jetë të gjatë e të lumtun Engjelli im!”.

Ndërsa, pak minuta më parë, Marina ka publikuar disa foto ëngjëllore, ku shfaqet e veshur me të bardha, teksa mban në krah Margetin.

“Gëzuar ditëlindjen kuptimi i jetës sime. Urime ditëlindjen drita e syv të mi MARGET ”, ka shkruar ajo, duke marrë urime të shumta

Go to TOP