Kosova.info

Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Brazil – Serbi

Brazili dhe Serbia do të zhvillojnë sonte ndeshjen e parë në Kupën e Botës “Katar 2022”.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Lusail Iconic”, nga ora 20:00 – shkruan Gazeta Express.

Kjo ndeshje i takon xhiros së parë në Grupin G.

Formacionet zyrtare:

Brazil:

Serbia:

Më të fundit

escort mersin - izmir escort