Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Kërkohej nga Interpol-i, kontrabanduesi i mallrave kapet në Zveçan

Një serb është arrestuar dje në Zveçan nga policia.

Ai dyshohet për dy vepra penale “Kontrabandim me mallra” dhe “Heqje apo dëmtim i vulave zyrtare”.

Fillimisht i dyshuari u lirua pas intervistimit, por pas verifikimit ai rezultoi si person i kërkuar nga Interpol-i (nga autoritetet e Serbisë), njofton raporti 24 orësh.

Me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.

Go to TOP