Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Policia jep detaje për aksidentin që la të vdekur këmbësoren në “Rrugën C”

Policia tha se aksidenti që la të vdekur të martën një këmbësore në “Rrugën C” në Prishtinë, ka ndodhur për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë.

I dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa trupi i pajetë i viktimës u dërgua në obduksion, thuhet në raportin e policisë.

“Një femër kosovare – këmbësore ka vdekur pasi është goditur nga një veturë që drejtohej nga i dyshuari mashkull kosovar. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor. Aksidenti dyshohet se ka ndodhur për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në obduksion ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Go to TOP