Show Biz

“Kam frikë se nuk do i shkëputem dot”, Beatrix flet me Einxhel pas puthjes me Donaldin

Teksa po zhvishej, Beatrix ka folur me Einxhel në lidhje me Donaldin. Këngëtarja po rrëfente ndjesinë ndërsa u shpreh se i ka frikë të shkojë andej (aty ku ndodhet Donaldi) se ka frikë se nuk shpëputet dot.

Pasditja e sotme kthehet në një ditë të shënuar për Donaldin dhe Beatrix. Ata kanë shkëmbyer më në fund puthjen romantike të shumëpritur.

Dyshja ka shfaqur hapur pëlqimin për njëri-tjetrin dhe spektakli i së martës sqaroi përfundimisht gjithë raportet dhe spekulimet mes tyre.

Pjesë nga biseda

Beatrix: A dukej bukur?

Einxhel: Po shumë e bukur, shumë romantike.

Beatrix: Nuk e prisja. E humba.

Einxhel: Shumë keni duruar.

Beatrix: E dija që do ndodhte. Kam frikë të iki andej se nuk do i shkëputem dot.

Einxhel: Kaq shumë të pëlqen ë?

Beatrix: Po.

Einxhel: Sa më bëhet qejfi, sa do të doja të dashurohesha dhe unë.

Beatrix: E ke parasysh kur mendoj kushërirat, shoqërinë që e ke parasysh…

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort