ROZËShow Biz

“Isha 4 vjeç”, Bebe Rexha ndan foton e veçantë me gjyshen

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të dashura dhe shumë e famshme në të gjithë botën.

Ajo shpesh na tregon se është krenare për origjinën e saj shqiptare, ku nuk nguron ta thotë sa herë që i vjen mundësia.“Isha 4 vjeç”, Bebe Rexha ndan foton e veçantë me

Kështu ka bërë edhe së fundmi, këngëtarja ka postuar një foto kur ka qenë 4 vjeç ku shihet me gjyshen e saj në Gostivat të Maqedonisë.

“Me gjyshen në Gostivar, Maqedoni. Isha katër vjeç” shkruan këngetarja në postimin e saj.

Shfaq më shumë
//dopansearor.com/4/3473483