Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Haradinaj nga Lipjani: Aleanca po rikthehet më fuqishëm se kurrë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka takuar sot strukturën e degës në Lipjan.

Haradinaj ka thënë se Aleanca po rikthehet në Lipjan më fuqishëm se kurrë.

“Sot qëndrova në Lipjan për një diskutim të lirë me kolegët Aleancës. Me këtë rast bashkëbiseduam për angazhimet tona të përbashkëta në fuqizimin e Aleancës. Kolegët i falënderova për angazhimin dhe i urova sukses në punët që na presin. Aleanca po rikthehet në Lipjan më fuqishëm se kurrë!”, ka thënë Haradinaj. /Kosova.info/

Go to TOP