Gjendet mjet i pashpërthyer në Skënderaj

Një person në Skenderaj, mëngjesin e djeshëm ka njoftuar policinë se ka hasur në një mjet të dyshimtë në rrugën “Emin Lati”.

Bëhet e ditur se patrulla policore ka siguruar vendin e ngjarjes, derisa aty ka dalë njësia për deminim e FSK-së dhe KFOR-it Amerikan, të cilët e kanë tërhequr mjetin në mënyrë të sigurt.

Go to TOP