Show Biz

Dua Lipa uron familjarët dhe miqtë për Bajram

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka uruar festën e Kurban Bajramit, me anë të një postimi në Instagram.

“Urime festa e Bajramit për të gjithë miqtë dhe familjarët e mi që e festojnë”, shkroi Dua.

Urime për Bajram shkruan edhe shumë të famshëm të tjerë në rrjetet e tyre sociale.