Deputetët e PDK’së thërrasin konferencë për media, s’tregojnë arsyen

Deputetët e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, sot do të mbajnë konferencë për media.

Para gazetarëve do të flasin Ganimete Musliu, Rashit Qalaj dhe Hisen Berisha.

Konferenca është thirrur për në orën 9 të mëngjesit.

“Deputetët e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, Rashit Qalaj dhe Hisen Berisha, mbajnë nesër (E premte 8 korrik), Konferencë për media”, thuhet në njoftim.

Go to TOP