Show Biz

Alvisa tregon për të shkuarën e saj: Më kanë paragjykuar

Edhe pse Alvisa tashmë nuk është pjesë e “Për’puthen”, por vazhdon akoma të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundi ajo ishte e ftuar në emisionin “E diell”.

Aty ajo ka rrëfyer edhe rreth të kaluarës së saj dhe paragjykimet që ka marrë.

“E di si kam qenë , ore çfarë bëre ku je ti moj dhe më kanë paragjykuar .Më kanë thënë që je alamet goce pse flet si cun dhe un kam filluar e kam rregulluar të folurën dhe kam arritur këtu në këtë pik dmth un kam qenë një nga personat që kur kam ardhur në të jam paragjykuar”, ka thënë ajo.

Kujtojmë se Alvisa i ka dhënë fund lidhjes me Bashkimin për pak kohë pas daljes nga “Për’puthen”.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort