Aksident në magjistralen Prishtinë – Podujevë

Një aksident ka ndodhur në magjistralen Prishtinë – Podujevë, konkretisht në fshatin Vranidoll.

Lexuesit e Klankosova.tv kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes.

Aty shihet se si një veturë ka pësuar dëme derisa ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Klankosova.tv kanë kontaktuar me policinë dhe deri më tani nuk kanë kthyer përgjigje.

Go to TOP