Show Biz

Rina Balaj vjen me imazhe të reja atraktive, thekson format trupore

Rina Balaj kujdeset që të iu qëndroi afër fansave të saj përmes postimeve të shumta në rrjetet sociale.

Kënëgtarja e njohur numëron mbi 300 mijë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare të Instagramit ku edhe sjell imazhe provokuese, e që komentohen dhe marrin vëmendje të madhe.

Rina njëjtë ka vepruar edhe këtë herë, e cila postoi një set të ri fotografish ku fokusi kryesor ishte padyshim tek format e saj tërheqëse.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Në pozat që solli për fansat e saj, ajo shihet e veshur me një trupore me print leopardi. E cila ia theksonte për mrekulli linjat trupore.

Foto: Rina Balaj/Instagram

“Ajo nuk është ajo që ishte dikur”, ka shkruar Rina sipër postimit, krahas së cilit pranoi komente të shumta nga ana e fansave.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që Rina aktualisht po shijon suksesin e albumit të ri “Balerina”.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Këngëtarja përveç albumit, pak ditë më parë publikoi videoklipin e këngës “ChaCha” që erdhi në bashkëpunim me partnerin e saj, Sin Boy.

Shfaq më shumë