उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Ish-gjyqtari i Kushtetueses: Nuk duhet lejuar votimi fizik në Kosovë për referendumin e Serbisë

Ish-gjyqtari i Gjykatës Kushtetuese, Kadri Kryeziu, ka thënë se nuk duhet të lejohet të mbahet në Kosovë votimi fizik për referendumin e Serbisë, i cili ka të bëjë me ndryshimet kushtetuese. Sipas tij, nënshkrimi për referendum duhet të bëhet me postë.

Ai, në Info Magazine të Klan Kosovës, ka theksuar se nuk e di se çfarë interesi do të kenë serbët që jetojnë në Kosovë për të votuar këtë referendum të Beogradit.

“Apriori nuk mund të them se ka shkelje në kuptimin klasik të Kushtetutës, por do të thotë që populli i Kosovës është në territor sovran dhe duhet të dalë në referendum për çështje të Kosovës. E konsideroj të papranueshme mbajtjen e referendumit të Serbisë në Kosovë, sepse aty bie konflikti i sovraniteteve territoriale dhe politike të dy vendeve të pavarura dhe sovrane”.

“Mënyra më e mirë, nëse lejohet votimi në këtë referendum, është të votohet me postë. Nuk duhet të lejohet votimi në kuptimin fizik në një shtet tjetër për interesa të një shteti tjetër. Sa kam njohuri, referendumi mbahet për ndryshimet kushtetuese të sistemit juridik në Serbi, nënkupton zgjedhja e prokurorëve dhe gjyqtarëve, përmes organeve të veçanta që do të krijohen në të ardhmen. Nuk e di çfarë interesi kanë qytetarët serbë të Kosovës për të bërë një referendum të tillë, e konsideroj të papranueshëm dhe nuk duhet lejuar të mbahet votimi fizik në Kosovë”, ka thënë Kryeziu.

Ai ka thënë se referendumit e llojit se a është Kosova pjesë e Serbisë janë vetëm tendenca për destabilizim, dhe se kjo është një imagjinatë primitive e serbëve sepse Kosova është shtet i pavarur dhe sovran.

“Aspekti i politikave shtetërore të Serbisë është kundër Kosovës dhe e konsiderojnë Kosovën si pjesë të tyre, kjo është një imagjinatë primitive, sepse Kosova është e pavarur dhe sovrane dhe është njohur nga mbi 117 shtete. Këto janë tendenca për destabilizim, dhe janë tendenca që shteti i Kosovës të jetë i dobët”.