Show Biz

Dafina mahnitëse e veshur e gjitha në lëkurë në imazhet e fundit

Dafina Zeqiri është këngëtarja që bën bujë me hitet e saj e së fundi edhe me albumin e saj të publikuar në mesin e tyre me shumë bashkëpunime me fytyra të famshme.

Ajo përveq muzikës arrinë të marrë vëmendje edhe me imazhet që ajo publikon në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka publikuar edhe disa imazhe ku shihet e veshur e gjitha në lëkurë.

Dafina njihet për format e saj trupore seksi dhe bukurinë e saj të padiskutueshme.

Dafina është njëra ndër këngëtaret shqiptare që kanë thyer pothuajse secilin sukses të mundshëm.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort