Arta Elezaj publikon fotografi e shoqëruar nga Kejvina Kthella

Arta Elezaj dhe Kejvina Kthella janë ndër modelet më të komentuara në vend.

Ato komentohen shumë shpesh për paraqitjet e tyre, sidmos kur bëhen bashkë.

Dy bukuroshet janë shumë aktive në rrjete sociale ku dhe sjellin imazhe të ndryshme.

Ato duket të jenë mike të ngushta, pasi udhëtojnë bashkë shumë shpesh, këtë e kemi parë nga imazhet që ndajnë në “Instagram”.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram, Arta ka shpërndarë një imazh ku shihet përkahr shoqes së saj, Kejvinës.

Duket se bukuroshet kanë bërë shoping , dhe dukej se janë në në humor të mirë.

Go to TOP