Kombëtare

VIDEO/ Qytetarët-Berishës: Rikthe demokracinë dhe sovranitetin në PD, ndërhy për Kosovën

Qytetarët e shumtë pjesëmarrës në takimin e  Sali Berishës në Fier kanë kërkuar largimin e Bashës.

Ata e kanë cilësuar Lulzim Bashën si të paaftë dhe tradhtar. 


Ndërkohë, një prej të pranishmeve i ardhur nga Kosova i kërkoi Berishës të ndërhyjë, pasi Rama po e shet Kosovën, ndërsa Luli vetëm mashtron.