Show Biz

Vdes nga koronavirusi Dj i hitit ‘’Get Get Down’’

Ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19, Dj i njohur dhe më me ndikim i shtëpisë amerikane të vallëzimit, Paul Johnson.

Paul Johnson ishte vetëm 50 vjeç dhe qe më i njohur për hitin e tij të krijuar më 1999 ”Get Get Down”, e cila edhe në ditët e sotme qëndron për publikun si një ndër më të preferuarat, përcjell Klankosova.tv.

Johnson thuhet se vdiq mëngjesin e sotëm rreth orës 9.00, ndërkaq ai qysh në muajin korrik ishte shtrirë në spital për t’u vendosur në kujdes intensiv pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore me koronavirusin.