Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Trupat ruse protestojnë dhe largohen nga një bazë ushtarake

Një gazetë ukrainase ka publikuar pamje që shfaqin trupa të mobilizuara ruse që dyshohet se po kryejnë kryengritje dhe largohen me forcë nga një bazë ushtarke në shenjë proteste.

Siç shkruan gazetar ukrainase rusët e mobilizuar dyshohet se rebelohen dhe largohen me forcë nga një bazë ushtarake në shenjë proteste ndaj kushteve të këqija, shkruan Skynews, transmeton Klankosova.tv.

Sipas tyre kjo po ndodh pas rënies së moralit në mesin e trupave të Putinit dhe se ushtria ruse po përballet me një dimër të vështirë

Go to TOP