Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Të shtëna me armë zjarri në Pejë, plagoset një person

Një person është plagosur me armë zjarri në Pejë.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në spital dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë.

Njoftimi i plotë i policisë:

VRASJE NË TENTATIVË/Pejë  22.01.2023 – 05:15. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është plagosur me armë zjarri, me ç’rast është dërguar në emergjencë për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë. Lidhur me rastin janë ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme për procedurat e mëtutjeshme.

Go to TOP