Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Tayna publikon një “Freestyle”, kunjat nuk mungojnë

Rep artistja Tayna vazhdon të mbetet ndër emrat më të kërkuar në diskografinë shqiptare falë përkushtimit të saj ndaj muzikës që krijon dhe projekteve të reja, të cilat i publikon në goxha intervale të shkurtra kohore.

Gjatë ditës së sotme, Tayna, emri i vërtetë i të cilës është Doruntina Shala, ka publikuar një këngë të re të tipit “Freestyle”, njofton Klankosova.tv.

Që në minutat e parë të publikimit, “Freestyle” i Taynas ka nisur të marrë qindra komente, ku e përgëzonin artisten për interpretimin dhe shkrimin e repturave.

Sigurisht, nuk kishin si të mungonin edhe disa kunja për kolegët e saj, sidomos atyre nga bota e muzikës rep – për detaje të tjera, dëgjojeni vet këtë prurje të re artistike nga Tayna.

Go to TOP