Sulmohen dy persona zyrtarë në Drenas, arrestohet i dyshuari

Dy persona zyrtarë janë sulmuar në Drenas.

Siç bën të ditur policia, njëri nga ta ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërkohë i dyshuari është arrestuar.

“Është raportuar janë sulmuar dy viktimat meshkuj kosovarë, njëri nga ta ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Lidhur me rastin një person i dyshuar është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Go to TOP