Kosova.info

Stresi merr surpriz nga qielli

Stresi është njëri nga banorët më të komentuar të “Big Brother VIP Kosova”.

Reperi duket se ka fansa të shumtë të cilët e duan brenda.

Ai sot është surprizuar nga qielli.

Mbi shtëpinë e “BBVK” fluturoi parashuta me një fotografi të reperit mbi të cilën shkruan: “Mos u dorëzo Stresi, jemi me ty. Shihemi në finale”

Kjo befasi e gëzoi dhe emocionoi shumë artistin i cili fishkëllente pasi e pa.

escort mersin - izmir escort