Sot luhet ndeshja e barazhit Ferizaj – Liria

Me fillim nga ora 15:00 në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë do të luhet ndeshja e barazhit në mes të Ferizajt dhe Lirisë.

Sot do të mësohet se cila nga këto dyja skuadrat do ta sigurojë Superligën e Kosovës në sezonin e ardhshëm.

Mbetet të shihet se cila nga skuadrat do të triumfojë.

Ferizaj përfundoi në pozitën e tetë në Superligë.

Ndërkaq, Liria erdhi deri këtu pasi përfundoi në vendin e dytë në grupin e saj, kurse në ndeshjen e parë të barazhit e mposhti Ulpianën me rezultat 3:1.

Go to TOP