Sot dy ndeshje interesante për adhuruesit e basketbollit

Java e 27-të e Prince Caffe Superligës do të sjell dy ndeshje mjaft interesante.

Me fillim nga ora 17:00, në palestrën “13 qershori” në Suharekë Golden Eagle Ylli do të luajë kundër Trepçës.

Ylli deri më tani ka 19 fitore dhe shtatë humbje, ndërkaq Trepça ka 15 fitore dhe 11 humbje.

Ndërkaq, nga ora 19:00 në “Karagaç” do të luajnë Peja dhe Bashkimi.

Pejanët i kanë 19 fitore dhe shtatë humbje, derisa prizrenasit i kanë 11 fitore dhe 14 humbje.

Go to TOP