Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Maqedonasit në Mitrovicë ia thyejnë xhamin e veturës dhe ia marrin telefonin, kuletën dhe dokumentet

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut ka qenë cak i një sulmi në Mitrovicë.

Policia ka njoftuar se i njëjti ka raportuar se derisa ishte brenda veturës së tij tre persona të panjohur i kanë thyer xhamin dhe e kanë sulmuar fizikisht.

Të dyshuarit ia kanë marr një telefon IPHONE 11, kuletën brenda së cilës kishte para, dokumentet personale dhe të njëjtit kanë ik në drejtim të panjohur.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa rasti vazhdon të hetohet. /Kosova.info/

Go to TOP