Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Sam Smith pozon pa komplekse para pasqyrës duke treguar tatuazhet dhe trupin jo në formë

Sam Smith dukej po aq i sigurt sa kurrë më parë teksa pozoi për një ‘selfie’ para pasqyrës të mërkurën.

Këngëtari 30 vjeçar, i cili është deklaruar se ka kaluar në gjininë asnjanëse, tregoi tatuazhet e tij të shumta teksa pozonte gjatë qëndrimit të tij në New York.
Sam ka qenë prej kohësh i hapur në lidhje me çështjet e besimit të trupit të tij dhe më parë zbuloi se ai po mësonte t’i donte linjat e tij të trupit, shkruan DailyMail.


Në imazhin e zjarrtë, Sam tregon fizikun e tij gjersa ishte i veshur vetëm me një palë pantallona xhinse dhe çorape.

Sam pozoi me krahun e tij lart dhe vuri në pah tatuazhet e shumta duke përfshirë një zog në krah dhe tatuazhin e barazisë në gishtin e tij.


Smith më vonë publikoi një ‘selfie’ nga një shëtitje përgjatë bregdetit në New York, duke pozuar me një xhaketë lëkure të zezë dhe syze dielli të stilit ‘vintage’.

Interpretuesi i hitit “Stay With Me” zbuloi më parë në vitin 2019 betejën e tij me besimin në trup dhe se si ai vuante duke mos ngrënë në mënyrë që të qëndronte në peshë për setet e tij fotografike.


“Në të kaluarën, nëse kam bërë ndonjëherë një sesion fotografik, e kam ngordhur veten për një javë dhe më pas kam zgjedhur dhe nxitur çdo fotografi dhe më pas normalisht e kam hequr foton”, kishte thënë Sam.

Go to TOP