Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Rusia reagon pasi Bërnabiq thotë se po kërkohet t’i vendosin sanksione Putinit dhe ta njohin Kosovën

Zëdhënësja e diplomacisë ruse, Maria Zahkarova, ka reaguar pasi Ana Bërnabiq ka deklaruar se Serbisë po i kërkohet nga BE-ja që t’i vendosë sanksione Rusisë dhe që Serbia ta njohë pavarësinë e Republikës së Kosovës.

Zahkarova ka thënë se një kërkesë e tillë e Evropës për Serbinë “është qesharake”.
“Kjo është vërtetë qesharake. Çfarë ka mbetur nga Evropa në BE? Vetëm një referencë gjeografike për kontinentin. Evropa si qytetarim ruhet në Rusi”, ka shkruar drejtuesja e propagandës ruse.

Go to TOP