Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Reperi S4MM bëhet baba për herë të parë

Reperi i njohur nga Tetova, S4MM është bërë baba për herë të parë.

Këtë e bëri të ditur vetë reperi përmes një postimi në ‘Instastory’.
Reperi ka shpërndarë një fotografi, në të cilën e ka paraqitur dorën e foshnjës.

S4MM është bërë baba i një vajze.

Ndryshe, tash e një kohë, reperi nuk ka sjellë materiale të reja muzikore. Bashkëpunimi me DJ Pm dhe DJ Dagz, “Tinzake”, ka qenë ndër realizimet më të fundit.

Go to TOP