Rama publikon pamje nga Aeroporti i Kukësit: Udhëtarë jo vetëm nga Shqipëria e Kosova, por edhe turistë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot në orët e mëngjesit ka publikuar pamje të Aeroportit Ndërkombëtar të Kukësit.

Rama në një postim në Facebook shkruan “nga Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit me pasagjerët jo vetëm nga Shqipëria e Kosova, por edhe turistë nga Gjermania, Zvicra dhe Austria”.

“MIRËMËNGJES dhe nga Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit me pasagjerët jo vetëm nga Shqipëria e Kosova, por edhe turistë nga Gjermania, Zvicra dhe Austria, që shfrytëzojnë këtë portë të re të qiellit tonë për të kaluar pushimet në Shqipëri, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan Rama.

Go to TOP