उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Rade Basta: Kush është ministri i Vuçiqit që po kërkon t’i vihen sanksione Rusisë?

Ministri i Ekonomisë në Serbi, Rade Basta, ka kërkuar vendosjen e sanksioneve ndaj Rusisë dhe së fundi ka rënë në qendër të vëmendjes për shkak të qëndrimeve të tij. Kush është Rade Basta?

Rade Basta i reagoi më herët ambasadorit rus Aleksandar Botsan-Karchenko duke e bërë një postim në të cilin tregohet se Rusia i kishte vënë sanksione Serbisë më 1992.

Pse Rusia votoi në OKB në vitin 1992 për vendosjen e sanksioneve ndaj vendit tonë?” – ka shkruar Basta në mbishkrimin për këto foto.

Kush është Rade Basta?

Basta është një ministër 43 vjeçar i lindur në Novi Sad që kryen detyrën aktuale në Qeverinë e Serbisë prej vitit 2022.

Ai ka punuar fillimisht në Ministrinë e Punëve të Brendshme të Serbisë, prej vitit 1998 e deri më 2005.

Më pas, Basta kishte punuar në sektorin e energjisë. Në shtatorin e 2018-s, mori pozicionin më të rëndësishëm prej atëherë, duke qenë president i Impianteve të Energjisë në Beograd.

Pozicionet politike

Basta është mbështetës i energjisë nukleare dhe ka kërkuar që Serbia të ndërtojë një impiant të energjisë bërthamore për të siguruar energji.

Ai po ashtu, kishte kërkuar që Qendra Humanitare famëkeqe ruso-serbe në Nish duhej të mbyllej, dhe që Serbisë i vyente një qendër shkencore e kërkimore për teknologjitë nukleare bashkë me BE-në dhe ShBA-në.