Show Biz

Pushime pas pushimeve? Do habiteni nga format trupore të Arilena Arës/FOTO

Vjeshta ka nisur, por plazhi nuk ka përfunduar. Ose të paktën arkiva e fotove të pa hedhura në “Instagram”.

Edhe Arilena Ara, si shumë prej nesh paska disa foto të pushimeve që nuk duhet t’i mungojnë rrjetit.

Image

Arilena ka vendosur të pozojë para aparatit në formë, me kanatjere dhe të brendshme të verdha.

Aktualisht 23-vjeçarja është duke përgatitur albumin e ri të quajtur “Pop Art”.

Image

Nga ky album deri më tani, ajo ka sjellë disa këngë e bashkëpunime si: “Thirr Policinë”, “Murderer” dhe një solo “Aligator”.