Show Biz

Publikohet balada më e re e këngëtarit Sami Sylejmanit

Këngëtari i njohur nga Prishtina i cili jeton në Kanada, Sami Sylejmani, e ka sjellë projektin më të ri muzikor që titullohet “Po qan për ne qyteti”.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka bërë Kreshnik Avdiu.

Klipin e këngës e ka realizuar Video Art, ndërsa realizimi është bërë në qytetin e Beratit.

Kjo është kënga e tretë e këngëtarit prishtinas i cili jeton në Kanada.

Dëgjojeni të plotë baladën më poshtë.

https://youtu.be/mzHV7WUMWtk

Shfaq më shumë
//nessainy.net/4/3473483